Telefon
WhatsApp

Hakkımızda

Asilzade Eğitim Firması, ülkemiz sanayisinin gelişmesine farklı alanlarda katkıda bulunan birçok firmanın çalışanlarının ihtiyaç duyduğu Teknik bilgileri talep eden kuruluş /firmanın kendi bünyesinde profesyonellik anlayışı içinde veren bir destek firmasıdır. Firmamız, gelişen teknolojiye uyum sağlamak ve teknolojinin getirdiği yenilikleri hızla ülkemiz kuruluşlarının çalışanlarına aktarmayı hedefleyerek Firmalarının gelişen dünya ile rekabet içinde olmalarına destek vermeyi hedeflemektedir. “Eğitim ortağınız” sloganıyla firmaların ihtiyaç duydukları Teknik Bilgileri, endüstriyi bilen ve endüstri ile sürekli işbirliği içinde olan profesyonel uzmanlar ile birlikte kalite standartlarına uygun ve güncel konularla gerçekleştirmek temel felsefelerimizden biridir.

 

Vizyon

Global ölçekte hizmet verdiği endüstriyel firmaların ve çalışanlarının gelişimlerini destekleyerek alanlarında yetkin konumuna gelmelerini sağlayan saygın ve tercih edilen bir kurum olmaktır.

 

Misyon

Hizmet verilen endüstriyel firmaların ve çalışanlarının gelişimine ve değişimine yardımcı olmak için bilgi aktarımı sağlayarak destek hizmeti sunmaktır.

Hakkımızda
Hakkımızda

Eğitim Takvimi